MGM COMPRO v Kanadě

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

Ve společnosti MGM COMPRO věříme, že udržování vztahů s klienty a partnery je velmi důležité, a proto se náš zástupce vydal na obchodní cestu do Kanady, aby prohloubil kontakty se stávajícími partnery a navázal nová partnerství s místními společnostmi.

Začátkem dubna navštívila naše společnost MGM COMPRO Kanadu, aby prohloubila vztahy se stávajícími partnery a navázala nová partnerství s místními společnostmi. V naší firmě považujeme udržování vazby s partnery za zásadní, bez ohledu na vzdálenost.

Setkání s partnery MGM COMPRO

Jedním z hlavních cílů této pracovní cesty bylo prohloubit stávající vazby s našimi partnery. Setkali jsme se proto s firmou Bell helicopters, která se podílí na vývoji mnoha aplikací e-VTOLů, Dronů a také Multirotorů. Jako první prolomili zvukovou bariéru a certifikovali komerční vrtulník, čímž se stali tzv. průkopníky. Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí jejich projektů. Pokud jde o naši současnou spolupráci v MGM COMPRO i Bell Helicopter, se těší budoucím inovacím.

MGM COMPRO at Bell Helicopter

Jedním z našich partnerů je také společnost SkyCanoe. Kteří jsou známí tím, že vyrábějí nejpokročilejší dálkově ovládaná elektrická letadla na světě. Toto letadlo je soběstačné, nevypouští žádné emise a jedná se o formu nákladního letadla s dlouhým doletem. Společnost SkyCanoe chce klientům ušetřit peníze a zároveň stimulovat hospodářský růst nejen ve vzdálených částech Kanady, ale i na celém světě. Náš projektový manažer se vydal do Montrealu, kde se setkal s oběma našimi partnery v jejich sídle.

Expanze společnosti MGM COMPRO do Kanady

Naše společnost MGM COMPRO by se ráda do Kanady rozrostla více, a proto jsme potenciálním partnerům ukázali prezentaci naší firmy, produktů a navrhli možnosti spolupráce. V rámci navazování nových vztahů se náš zástupce setkal se společnostmi, jako jsou Tyto Robotics, PAW a Bombardier.

Tyto Robotics je letecká společnost, kterou v roce 2014 založili dva studenti magisterského studia Ottawské univerzity. Jejich společnost se značně rozvinula a nyní poskytuje řadu produktů klientům po celém světě. Jedním z jejich zákazníků je i NASA, se kterou naše společnost taktéž spolupracovala.

Bombardier je celosvětovým průkopníkem v oblasti letectví a vyvíjí inovativní letadla, která mění celý trh. Jejich business tryskáče jsou navrženy tak, aby byly spolehlivé, energeticky úsporné, bezpečné i příjemné, a to vše zároveň s extrémně nízkými provozními náklady.

MGM COMPRO prezentace
MGM COMPRO firemní prezentace

Třetí z navštívených společností byla Pratt & Whitney, která je přesvědčena, že let s pohonem změnil běh dějin. A oni je změní ještě více. Zaměřuje se totiž na udržitelné letectví tím, že navrhují, vyrábí a servisují nejmodernější letecké motory na světě, které spolehlivě dopravují cestující do jejich cílových destinací.

Hovořili jsme s nimi o zapojení našich produktů do jejich projektů, které jsou ideální pro využití i v jiných oblastech než jen v oblasti elektrického letectví. Taktéž jsme hovořili o tom, jak může být spolupráce obou našich firem výhodná pro obě strany.

Skvělá spolupráce a organizace díky Czech trade

V neposlední řadě bychom rádi zmínili organizaci CzechTrade, která nám pomohla se této obchodní cesty zúčastnit. Toto národní proexportní sdružení založilo Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR na podporu mezinárodního obchodu a vzájemné spolupráce mezi českými a zahraničními organizacemi. Jsme vděčni za takovéto příležitosti, které nám umožňují udržovat pozitivní vazby s našimi současnými partnery a zároveň rozšiřovat společnost MGM COMPRO do dalších zemí.

Doporučené články

MGM COMPRO osloví studenty na Business day 2022 UTB ve Zlíně

MGM COMPRO osloví studenty na Business day 2022 UTB ve Zlíně

V rámci naší společnosti chceme nabízet příležitosti mladým, schopným a talentovaným lidem, i proto se letos MGM COMPRO zúčastní veletrhu pracovních příležitostí BUSINESS DAY na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

Nové testovací centrum C3T pro kosmické technologie

Nové testovací centrum C3T pro kosmické technologie

MGM COMPRO bylo u otevření nového centra pro vývoj a testování kosmické a letecké techniky v Praze. Naše společnost byla díky velice úzkým a dobrým vztahům pozvána na slavnostní otevření v pražském Výzkumném a zkušebním leteckém ústavu (VZLÚ), které ve čtvrtek 6.10.2022 zahájili ministr dopravy a ministr financí společně s…

Nové obchodní příležitosti se společností SENASA

Nové obchodní příležitosti se společností SENASA

V říjnu MGM COMPRO navštívilo španělskou společnost SENASA, která má několik sekcí zabývajících se různými aspekty letectví. Společně jsme vedli velmi přínosný rozhovor o tom, jak bychom mohli v budoucnu spolupracovat.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt