MGM COMPRO v Kanadě

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

Ve společnosti MGM COMPRO věříme, že udržování vztahů s klienty a partnery je velmi důležité, a proto se náš zástupce vydal na obchodní cestu do Kanady, aby prohloubil kontakty se stávajícími partnery a navázal nová partnerství s místními společnostmi.

Začátkem dubna navštívila naše společnost MGM COMPRO Kanadu, aby prohloubila vztahy se stávajícími partnery a navázala nová partnerství s místními společnostmi. V naší firmě považujeme udržování vazby s partnery za zásadní, bez ohledu na vzdálenost.

Setkání s partnery MGM COMPRO

Jedním z hlavních cílů této pracovní cesty bylo prohloubit stávající vazby s našimi partnery. Setkali jsme se proto s firmou Bell helicopters, která se podílí na vývoji mnoha aplikací e-VTOLů, Dronů a také Multirotorů. Jako první prolomili zvukovou bariéru a certifikovali komerční vrtulník, čímž se stali tzv. průkopníky. Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí jejich projektů. Pokud jde o naši současnou spolupráci v MGM COMPRO i Bell Helicopter, se těší budoucím inovacím.

MGM COMPRO at Bell Helicopter

Jedním z našich partnerů je také společnost SkyCanoe. Kteří jsou známí tím, že vyrábějí nejpokročilejší dálkově ovládaná elektrická letadla na světě. Toto letadlo je soběstačné, nevypouští žádné emise a jedná se o formu nákladního letadla s dlouhým doletem. Společnost SkyCanoe chce klientům ušetřit peníze a zároveň stimulovat hospodářský růst nejen ve vzdálených částech Kanady, ale i na celém světě. Náš projektový manažer se vydal do Montrealu, kde se setkal s oběma našimi partnery v jejich sídle.

Expanze společnosti MGM COMPRO do Kanady

Naše společnost MGM COMPRO by se ráda do Kanady rozrostla více, a proto jsme potenciálním partnerům ukázali prezentaci naší firmy, produktů a navrhli možnosti spolupráce. V rámci navazování nových vztahů se náš zástupce setkal se společnostmi, jako jsou Tyto Robotics, PAW a Bombardier.

Tyto Robotics je letecká společnost, kterou v roce 2014 založili dva studenti magisterského studia Ottawské univerzity. Jejich společnost se značně rozvinula a nyní poskytuje řadu produktů klientům po celém světě. Jedním z jejich zákazníků je i NASA, se kterou naše společnost taktéž spolupracovala.

Bombardier je celosvětovým průkopníkem v oblasti letectví a vyvíjí inovativní letadla, která mění celý trh. Jejich business tryskáče jsou navrženy tak, aby byly spolehlivé, energeticky úsporné, bezpečné i příjemné, a to vše zároveň s extrémně nízkými provozními náklady.

MGM COMPRO prezentace
MGM COMPRO firemní prezentace

Třetí z navštívených společností byla Pratt & Whitney, která je přesvědčena, že let s pohonem změnil běh dějin. A oni je změní ještě více. Zaměřuje se totiž na udržitelné letectví tím, že navrhují, vyrábí a servisují nejmodernější letecké motory na světě, které spolehlivě dopravují cestující do jejich cílových destinací.

Hovořili jsme s nimi o zapojení našich produktů do jejich projektů, které jsou ideální pro využití i v jiných oblastech než jen v oblasti elektrického letectví. Taktéž jsme hovořili o tom, jak může být spolupráce obou našich firem výhodná pro obě strany.

Skvělá spolupráce a organizace díky Czech trade

V neposlední řadě bychom rádi zmínili organizaci CzechTrade, která nám pomohla se této obchodní cesty zúčastnit. Toto národní proexportní sdružení založilo Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR na podporu mezinárodního obchodu a vzájemné spolupráce mezi českými a zahraničními organizacemi. Jsme vděčni za takovéto příležitosti, které nám umožňují udržovat pozitivní vazby s našimi současnými partnery a zároveň rozšiřovat společnost MGM COMPRO do dalších zemí.

Doporučené články

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Inovativní spojení spalovacího motoru a moderního elektromotoru pro ultralehká letadla, posouvá hranice efektivity a ekologie v leteckém průmyslu. Hybridní jednotka se vyznačuje snížením spotřeby paliva a emisí, ale také nízkými provozními náklady a zvýšenou bezpečností. Sestavená z výkonného a lehkého spalovacího motoru, moderního elektromotoru a komplexního bateriového systému s chladícími systémy, představuje novou éru letectví, spojující výkon a udržitelnost.

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Nejdůležitější strojařský veletrh v zemi se jako obvykle konal v říjnu letošního roku na brněnských veletrzích. Letos jsme se jej zúčastnili i my s naším novým projektem v rámci České národní expozice.

PARIS AIR SHOW 2023

PARIS AIR SHOW 2023

Letos v červnu proběhl nejdůležitější event v oblasti leteckého průmyslu. Je to měsíc, který patřil největší letecké akci na světě – Paris Air Show. MGM Compro bylo u toho a níže vám přináší report.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt