PARACELL, paragliding in cooperation with MGM COMPRO

MGM podporuje paragliding

Rádi bychom představili naše partnerství se společností PARACELL, která je úspěšným španělským výrobcem elektrických paramotorů a umožňuje vám paragliding si užít.

MGM COMPRO hraje velmi důležitou roli ve vývoji elektronické technologie pro společnost PARACELL. Hlavní podpora je poskytována v oblasti ESC a BMS (systém správy baterií). Pojďme se podívat, o co jde!

Motor poskytuje výkon slušných 24,5 HP a váží pouze 5,3 kg! Poskytnutý tah umožňuje pilotovi s hmotností do 85 kg vzlétnout ze zcela plochých oblastí. Tyto motory vám umožní užít si úžasných 60 minut díky akumulátorům 63 Ah Li-Po a 130 cm vrtuli.

Bezkartáčový motor, baterie a ovladač nevyžadují údržbu a díky špičkovým MGM COMPRO ESC můžete konfigurovat výkon tak, aby z vašeho nastavení vycházel co nejlépe.

Paragliding s PARACELL

A nyní „třešnička na dortu“ – PARACELL ve spolupráci s MGM COMPRO vám dává možnost užít si svůj let s redukcí více než 60% hluku a díky elektrické technologii nebudete cítit žádné vibrace. Je to nový způsob paraglidingu!

Přejeme společnosti PARACELL do budoucna mnoho úspěchů a věříme, že úzká spolupráce s MGM COMRO bude pokračovat!

Toto je ve zkratce PARACELL

Podívejte se na paraglide v akci!

Paracell Tandem V20.7 od Javiera Hernándeze na Vimeu.

Doporučené články

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

Ve společnosti MGM COMPRO věříme, že udržování vztahů s klienty a partnery je velmi důležité, a proto se náš zástupce vydal na obchodní cestu do Kanady, aby prohloubil kontakty se stávajícími partnery a navázal nová partnerství s místními společnostmi.

Aero Friedrichshafen 2022

Aero Friedrichshafen 2022

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2022 je konečně zpět. Jedna z největších leteckých událostí roku. A my jí byli součástí. Přečtěte si více o celé akci a o tom, jaká byla po dvouleté pauze.

Přistání na Měsíci v roce 2023

Přistání na Měsíci v roce 2023

NASA spolu se společností Masten se přibližují k přistání na Měsíci v roce 2023 se svými přistávacími moduly. MGM COMPRO je dodavatelem regulátorů otáček.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt