PARACELL, paragliding in cooperation with MGM COMPRO

MGM podporuje paragliding

Rádi bychom představili naše partnerství se společností PARACELL, která je úspěšným španělským výrobcem elektrických paramotorů a umožňuje vám paragliding si užít.

MGM COMPRO hraje velmi důležitou roli ve vývoji elektronické technologie pro společnost PARACELL. Hlavní podpora je poskytována v oblasti ESC a BMS (systém správy baterií). Pojďme se podívat, o co jde!

Motor poskytuje výkon slušných 24,5 HP a váží pouze 5,3 kg! Poskytnutý tah umožňuje pilotovi s hmotností do 85 kg vzlétnout ze zcela plochých oblastí. Tyto motory vám umožní užít si úžasných 60 minut díky akumulátorům 63 Ah Li-Po a 130 cm vrtuli.

Bezkartáčový motor, baterie a ovladač nevyžadují údržbu a díky špičkovým MGM COMPRO ESC můžete konfigurovat výkon tak, aby z vašeho nastavení vycházel co nejlépe.

Paragliding s PARACELL

A nyní „třešnička na dortu“ – PARACELL ve spolupráci s MGM COMPRO vám dává možnost užít si svůj let s redukcí více než 60% hluku a díky elektrické technologii nebudete cítit žádné vibrace. Je to nový způsob paraglidingu!

Přejeme společnosti PARACELL do budoucna mnoho úspěchů a věříme, že úzká spolupráce s MGM COMRO bude pokračovat!

Toto je ve zkratce PARACELL

Podívejte se na paraglide v akci!

Paracell Tandem V20.7 od Javiera Hernándeze na Vimeu.

Doporučené články

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Inovativní spojení spalovacího motoru a moderního elektromotoru pro ultralehká letadla, posouvá hranice efektivity a ekologie v leteckém průmyslu. Hybridní jednotka se vyznačuje snížením spotřeby paliva a emisí, ale také nízkými provozními náklady a zvýšenou bezpečností. Sestavená z výkonného a lehkého spalovacího motoru, moderního elektromotoru a komplexního bateriového systému s chladícími systémy, představuje novou éru letectví, spojující výkon a udržitelnost.

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Nejdůležitější strojařský veletrh v zemi se jako obvykle konal v říjnu letošního roku na brněnských veletrzích. Letos jsme se jej zúčastnili i my s naším novým projektem v rámci České národní expozice.

PARIS AIR SHOW 2023

PARIS AIR SHOW 2023

Letos v červnu proběhl nejdůležitější event v oblasti leteckého průmyslu. Je to měsíc, který patřil největší letecké akci na světě – Paris Air Show. MGM Compro bylo u toho a níže vám přináší report.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt