Military Expo Eurosatory 2016

V červnu se v Paříži konal velmi důležitý vojenský veletrh. MGM COMPRO si nemůže nechat ujít příležitost navázat nové obchodní vztahy a seznámit se více s trendy, zejména v oblasti vojenských bezpilotních prostředků.

Trendy a statistiky

Pro začátek si projdeme několik faktů o tomto renomovaném veletrhu. Military Expo Eurosatory se koná v Paříži a letos to bylo od 13. do 17. června. Celkem se zúčastnilo 1572 vystavovatelů z 56 zemí a brány výstaviště Villepinte přivítaly více než 57 tisíc návštěvníků, což dokazuje značný význam akce.

Letos nás zajímaly hlavně nové trendy v segmentu vojenských (military) UAV (hlavně dronů), kde elektrická řešení jdou podstatně dále a dále velmi rychle. Bylo potěšením hovořit o technologiích MGM COMPRO s předními společnostmi na trhu.

Nyní intenzivně pracujeme na tom, abychom měli řešení MGM COMPRO v projektech UAV našich partnerů až do příští EUROSATORY v roce 2018.

Krátké pokrytí EUROSATORY 2016

Podívejte se, jak vlastně vypadal trade faire:

Těšíme se na další akci v roce 2018, kde publikum nepochybně ohromí spoustu nových vojenských technologií.

Doporučené články

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Inovativní spojení spalovacího motoru a moderního elektromotoru pro ultralehká letadla, posouvá hranice efektivity a ekologie v leteckém průmyslu. Hybridní jednotka se vyznačuje snížením spotřeby paliva a emisí, ale také nízkými provozními náklady a zvýšenou bezpečností. Sestavená z výkonného a lehkého spalovacího motoru, moderního elektromotoru a komplexního bateriového systému s chladícími systémy, představuje novou éru letectví, spojující výkon a udržitelnost.

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Nejdůležitější strojařský veletrh v zemi se jako obvykle konal v říjnu letošního roku na brněnských veletrzích. Letos jsme se jej zúčastnili i my s naším novým projektem v rámci České národní expozice.

PARIS AIR SHOW 2023

PARIS AIR SHOW 2023

Letos v červnu proběhl nejdůležitější event v oblasti leteckého průmyslu. Je to měsíc, který patřil největší letecké akci na světě – Paris Air Show. MGM Compro bylo u toho a níže vám přináší report.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt