Military Expo Eurosatory 2016

V červnu se v Paříži konal velmi důležitý vojenský veletrh. MGM COMPRO si nemůže nechat ujít příležitost navázat nové obchodní vztahy a seznámit se více s trendy, zejména v oblasti vojenských bezpilotních prostředků.

Trendy a statistiky

Pro začátek si projdeme několik faktů o tomto renomovaném veletrhu. Military Expo Eurosatory se koná v Paříži a letos to bylo od 13. do 17. června. Celkem se zúčastnilo 1572 vystavovatelů z 56 zemí a brány výstaviště Villepinte přivítaly více než 57 tisíc návštěvníků, což dokazuje značný význam akce.

Letos nás zajímaly hlavně nové trendy v segmentu vojenských (military) UAV (hlavně dronů), kde elektrická řešení jdou podstatně dále a dále velmi rychle. Bylo potěšením hovořit o technologiích MGM COMPRO s předními společnostmi na trhu.

Nyní intenzivně pracujeme na tom, abychom měli řešení MGM COMPRO v projektech UAV našich partnerů až do příští EUROSATORY v roce 2018.

Krátké pokrytí EUROSATORY 2016

Podívejte se, jak vlastně vypadal trade faire:

Těšíme se na další akci v roce 2018, kde publikum nepochybně ohromí spoustu nových vojenských technologií.

Doporučené články

Veletrh MSPO 2022

Veletrh MSPO 2022

MGM COMPRO využilo příležitosti jedné z největších akcí obranného průmyslu – MSPO 2022 k navázání mnoha zajímavých kontaktů z různých oblastí obranného průmyslu.

DALŠÍ VÝVOJ ELEKTRICKÝCH UŽITKOVÝCH VOZIDEL ZEBRA

DALŠÍ VÝVOJ ELEKTRICKÝCH UŽITKOVÝCH VOZIDEL ZEBRA

Naši inženýři znovu posunuli vývoj prvního českého užitkového elektromobilu s názvem elZebra o krok dál. Tento český projekt pomáhá městům po celé ČR i mimo ní.

PROJEKT AIR ONE e-VTOL VE SPOLUPRÁCI S MGM COMPRO

PROJEKT AIR ONE e-VTOL VE SPOLUPRÁCI S MGM COMPRO

Žijeme v moderní době, kdy společnosti stále více hovoří o elektrických letadlech pro komerční využití. Představte si, že letíte na dovolenou nebo obchodní schůzku v elektrickém letadle zaparkovaném před vaším domem. Přesně o to usiluje společnost Airev Aero s dodavatelskou pomocí společnosti MGM COMPRO.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt