Military Expo Eurosatory 2016

V červnu se v Paříži konal velmi důležitý vojenský veletrh. MGM COMPRO si nemůže nechat ujít příležitost navázat nové obchodní vztahy a seznámit se více s trendy, zejména v oblasti vojenských bezpilotních prostředků.

Trendy a statistiky

Pro začátek si projdeme několik faktů o tomto renomovaném veletrhu. Koná se v Paříži a letos to bylo od 13. do 17. června. Celkem se zúčastnilo 1572 vystavovatelů z 56 zemí a brány výstaviště Villepinte přivítaly více než 57 tisíc návštěvníků, což dokazuje značný význam akce.

Letos nás zajímaly hlavně nové trendy v segmentu vojenských UAV (hlavně dronů), kde elektrická řešení jdou podstatně dále a dále velmi rychle. Bylo potěšením hovořit o technologiích MGM COMPRO s předními společnostmi na trhu.

Nyní intenzivně pracujeme na tom, abychom měli řešení MGM COMPRO v projektech UAV našich partnerů až do příští EUROSATORY v roce 2018.

Krátké pokrytí EUROSATORY 2016

Podívejte se, jak vlastně vypadal trade faire:

Těšíme se na další akci v roce 2018, kde publikum nepochybně ohromí spoustu nových vojenských technologií.

Doporučené články

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

Ve společnosti MGM COMPRO věříme, že udržování vztahů s klienty a partnery je velmi důležité, a proto se náš zástupce vydal na obchodní cestu do Kanady, aby prohloubil kontakty se stávajícími partnery a navázal nová partnerství s místními společnostmi.

Aero Friedrichshafen 2022

Aero Friedrichshafen 2022

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2022 je konečně zpět. Jedna z největších leteckých událostí roku. A my jí byli součástí. Přečtěte si více o celé akci a o tom, jaká byla po dvouleté pauze.

Přistání na Měsíci v roce 2023

Přistání na Měsíci v roce 2023

NASA spolu se společností Masten se přibližují k přistání na Měsíci v roce 2023 se svými přistávacími moduly. MGM COMPRO je dodavatelem regulátorů otáček.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt