lampuga Jetsurf cooperation MGM COMPRO

Partnerství s Lampugou: je to oficiální

Partnerství s Lampuga, výrobcem naprosto úžasné hračky do vody – tryskového surfového prkna s elektrickým pohonem. S touto vzácností si můžete užít spoustu zábavy! Lampuga na první pohled téměř vypadá jako obyčejný surf, ale bližší pohled má obrovský rozdíl. Lampugův tah Nemůžete přehlédnout proudový motor, který poskytuje neuvěřitelných 15 HP!…

Partnerství s Lampuga, výrobcem naprosto úžasné hračky do vody – tryskového surfového prkna s elektrickým pohonem. S touto vzácností si můžete užít spoustu zábavy! Lampuga na první pohled téměř vypadá jako obyčejný surf, ale bližší pohled má obrovský rozdíl.

Lampugův tah

Nemůžete přehlédnout proudový motor, který poskytuje neuvěřitelných 15 HP! Tato úžasná síla se promění v předávání tahu vpřed max. rychlost 32 mph. Bláznovství, že? Ale zajímavosti pokračují! Můžete použít velmi slušný dosah 12,5 mil, který zajišťují lithiové baterie s dobou trvání 35 minut. Můžete je dobít za 60 minut pomocí běžné zásuvky 230V a pokračovat ve skvělé zábavě na vodě.

Kontrolu zajišťuje volant, který nese plynový pedál. Je připevněn k přídi desky a poskytuje bezpečné připojení. Jízda na této tryskové desce je tak plynulá a hbitá, že si ji užije každý!

Jsme rádi, že MGM COMPRO ESCs hrají velmi důležitou roli při poskytování takové skvělé zábavy. Přejeme také mnoho úspěchů projektu Lampuga a našemu partnerství!


Podívejte se na čistý požitek z vody ve videu níže!

Další informace najdete na webových stránkách společnosti Lampuga.

Doporučené články

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

Ve společnosti MGM COMPRO věříme, že udržování vztahů s klienty a partnery je velmi důležité, a proto se náš zástupce vydal na obchodní cestu do Kanady, aby prohloubil kontakty se stávajícími partnery a navázal nová partnerství s místními společnostmi.

Aero Friedrichshafen 2022

Aero Friedrichshafen 2022

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2022 je konečně zpět. Jedna z největších leteckých událostí roku. A my jí byli součástí. Přečtěte si více o celé akci a o tom, jaká byla po dvouleté pauze.

Přistání na Měsíci v roce 2023

Přistání na Měsíci v roce 2023

NASA spolu se společností Masten se přibližují k přistání na Měsíci v roce 2023 se svými přistávacími moduly. MGM COMPRO je dodavatelem regulátorů otáček.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt