lampuga Jetsurf cooperation MGM COMPRO

Partnerství s Lampugou: je to oficiální

Partnerství s Lampuga, výrobcem naprosto úžasné hračky do vody – tryskového surfového prkna s elektrickým pohonem. S touto vzácností si můžete užít spoustu zábavy! Lampuga na první pohled téměř vypadá jako obyčejný surf, ale bližší pohled má obrovský rozdíl. Lampugův tah Nemůžete přehlédnout proudový motor, který poskytuje neuvěřitelných 15 HP!…

Partnerství s Lampuga, výrobcem naprosto úžasné hračky do vody – tryskového surfového prkna s elektrickým pohonem. S touto vzácností si můžete užít spoustu zábavy! Lampuga na první pohled téměř vypadá jako obyčejný surf, ale bližší pohled má obrovský rozdíl.

Lampugův tah

Nemůžete přehlédnout proudový motor, který poskytuje neuvěřitelných 15 HP! Tato úžasná síla se promění v předávání tahu vpřed max. rychlost 32 mph. Bláznovství, že? Ale zajímavosti pokračují! Můžete použít velmi slušný dosah 12,5 mil, který zajišťují lithiové baterie s dobou trvání 35 minut. Můžete je dobít za 60 minut pomocí běžné zásuvky 230V a pokračovat ve skvělé zábavě na vodě.

Kontrolu zajišťuje volant, který nese plynový pedál. Je připevněn k přídi desky a poskytuje bezpečné připojení. Jízda na této tryskové desce je tak plynulá a hbitá, že si ji užije každý!

Jsme rádi, že MGM COMPRO ESCs hrají velmi důležitou roli při poskytování takové skvělé zábavy. Přejeme také mnoho úspěchů projektu Lampuga a našemu partnerství!


Podívejte se na čistý požitek z vody ve videu níže!

Další informace najdete na webových stránkách společnosti Lampuga.

Doporučené články

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Inovativní spojení spalovacího motoru a moderního elektromotoru pro ultralehká letadla, posouvá hranice efektivity a ekologie v leteckém průmyslu. Hybridní jednotka se vyznačuje snížením spotřeby paliva a emisí, ale také nízkými provozními náklady a zvýšenou bezpečností. Sestavená z výkonného a lehkého spalovacího motoru, moderního elektromotoru a komplexního bateriového systému s chladícími systémy, představuje novou éru letectví, spojující výkon a udržitelnost.

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Nejdůležitější strojařský veletrh v zemi se jako obvykle konal v říjnu letošního roku na brněnských veletrzích. Letos jsme se jej zúčastnili i my s naším novým projektem v rámci České národní expozice.

PARIS AIR SHOW 2023

PARIS AIR SHOW 2023

Letos v červnu proběhl nejdůležitější event v oblasti leteckého průmyslu. Je to měsíc, který patřil největší letecké akci na světě – Paris Air Show. MGM Compro bylo u toho a níže vám přináší report.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt