lampuga Jetsurf cooperation MGM COMPRO

Partnerství s Lampugou: je to oficiální

Partnerství s Lampuga, výrobcem naprosto úžasné hračky do vody – tryskového surfového prkna s elektrickým pohonem. S touto vzácností si můžete užít spoustu zábavy! Lampuga na první pohled téměř vypadá jako obyčejný surf, ale bližší pohled má obrovský rozdíl. Lampugův tah Nemůžete přehlédnout proudový motor, který poskytuje neuvěřitelných 15 HP!…

Partnerství s Lampuga, výrobcem naprosto úžasné hračky do vody – tryskového surfového prkna s elektrickým pohonem. S touto vzácností si můžete užít spoustu zábavy! Lampuga na první pohled téměř vypadá jako obyčejný surf, ale bližší pohled má obrovský rozdíl.

Lampugův tah

Nemůžete přehlédnout proudový motor, který poskytuje neuvěřitelných 15 HP! Tato úžasná síla se promění v předávání tahu vpřed max. rychlost 32 mph. Bláznovství, že? Ale zajímavosti pokračují! Můžete použít velmi slušný dosah 12,5 mil, který zajišťují lithiové baterie s dobou trvání 35 minut. Můžete je dobít za 60 minut pomocí běžné zásuvky 230V a pokračovat ve skvělé zábavě na vodě.

Kontrolu zajišťuje volant, který nese plynový pedál. Je připevněn k přídi desky a poskytuje bezpečné připojení. Jízda na této tryskové desce je tak plynulá a hbitá, že si ji užije každý!

Jsme rádi, že MGM COMPRO ESCs hrají velmi důležitou roli při poskytování takové skvělé zábavy. Přejeme také mnoho úspěchů projektu Lampuga a našemu partnerství!


Podívejte se na čistý požitek z vody ve videu níže!

Další informace najdete na webových stránkách společnosti Lampuga.

Doporučené články

SME ASSEMBLY 2022

SME ASSEMBLY 2022

Inovace, rozvoj a vzájemná podpora jsou věci, které letošní SME Assembly nabídlo. MGM COMPRO bylo součástí a mohlo přiblížit náš pohled na svět elektromobylity.

Electronica 2022

Electronica 2022

V listopadu využilo MGM COMPRO příležitosti být součástí veletrhu Electronica 2022 – mezinárodní události věnované elektronickým komponentům.

MGM COMPRO osloví studenty na Business day 2022 UTB ve Zlíně

MGM COMPRO osloví studenty na Business day 2022 UTB ve Zlíně

V rámci naší společnosti chceme nabízet příležitosti mladým, schopným a talentovaným lidem, i proto se letos MGM COMPRO zúčastní veletrhu pracovních příležitostí BUSINESS DAY na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt