paris air show 2019 MGM COMPRO

Paris Air Show 2019

Červen je pro odvětví letectví významným měsícem: koná se Paris Air Show. Show opět potvrdila své postavení největší letecké akce na světě. Není žádným překvapením, že jsme tam také museli být.

Největší na světě

Na svém 53. ročníku, který se konal od 17. do 23. června 2019, Paris Air Show opět potvrdila své postavení největší letecké akce na světě.

Letecká přehlídka v Paříži, nepopiratelná přehlídka leteckého a telekomunikačního průmyslu a jeho aktérů, se opět setkala se skutečným úspěchem a přivítala rekordní počet vystavovatelů s více než 2 450 přítomnými firmami. Místo ideální pro příležitosti a setkání, to byla jako vždy mimořádná platforma pro obchod, s více než 140 miliard dolarů zakázek v hodnotě.

Profesionálové z oboru i široká veřejnost přicházeli houfně, během týdne se zúčastnilo 316 000 návštěvníků a 2700 novinářů. Objevili mnoho oblastí a událostí, včetně Careers Plane a Paris Air Lab, prostor věnovaný výzkumu, inovacím a myšlení vpřed.

Návštěvníci mohli také obdivovat 140 letadel na Show, 36 z toho na létajících displejích. A konečně akce upevnila svůj mezinárodní rozměr za přítomnosti více než 300 oficiálních delegací a návštěv francouzského prezidenta a velké většiny francouzské vlády.

paris air show 2019 MGM COMPRO
paris air show 2019 MGM COMPRO

Prezentace s hrdostí

MGM COMPRO mělo tu čest být součástí celé věci. Témata našich prezentací byla zřejmá – věříme v elektrické letectví využívající naše komplexní pohonné systémy v různých aplikacích, jako jsou e-VTOL, LSA, drony a další.

Pařížské publikum bylo velmi přívětivé a vnímavé k poselstvím nás a našich partnerů. Je velmi zajímavé sledovat, jak se elektrický pohon stává jedním z hlavních témat letectví po celém světě a letošní Paris Air Show to skutečně dokázala.

Bylo nám ctí a potěšením být svědky této události a opravdu se těšíme na další místa.

Doporučené články

AERO Friedrichshafen 2023

AERO Friedrichshafen 2023

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2023 je opět tady a MGM COMPRO u toho nemohlo chybět. Jedna z největších leteckých událostí letošního roku. Přečtěte si více o celé akci.

SME ASSEMBLY 2022

SME ASSEMBLY 2022

Inovace, rozvoj a vzájemná podpora jsou věci, které letošní SME Assembly nabídlo. MGM COMPRO bylo součástí a mohlo přiblížit náš pohled na svět elektromobylity.

Electronica 2022

Electronica 2022

V listopadu využilo MGM COMPRO příležitosti být součástí veletrhu Electronica 2022 – mezinárodní události věnované elektronickým komponentům.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt