paris air show 2019 MGM COMPRO

Paris Air Show 2019

Červen je pro odvětví letectví významným měsícem: koná se Paris Air Show. Show opět potvrdila své postavení největší letecké akce na světě. Není žádným překvapením, že jsme tam také museli být.

Největší na světě

Na svém 53. ročníku, který se konal od 17. do 23. června 2019, Paris Air Show opět potvrdila své postavení největší letecké akce na světě.

Letecká přehlídka v Paříži, nepopiratelná přehlídka leteckého a telekomunikačního průmyslu a jeho aktérů, se opět setkala se skutečným úspěchem a přivítala rekordní počet vystavovatelů s více než 2 450 přítomnými firmami. Místo ideální pro příležitosti a setkání, to byla jako vždy mimořádná platforma pro obchod, s více než 140 miliard dolarů zakázek v hodnotě.

Profesionálové z oboru i široká veřejnost přicházeli houfně, během týdne se zúčastnilo 316 000 návštěvníků a 2700 novinářů. Objevili mnoho oblastí a událostí, včetně Careers Plane a Paris Air Lab, prostor věnovaný výzkumu, inovacím a myšlení vpřed.

Návštěvníci mohli také obdivovat 140 letadel na Show, 36 z toho na létajících displejích. A konečně akce upevnila svůj mezinárodní rozměr za přítomnosti více než 300 oficiálních delegací a návštěv francouzského prezidenta a velké většiny francouzské vlády.

paris air show 2019 MGM COMPRO
paris air show 2019 MGM COMPRO

Prezentace s hrdostí

MGM COMPRO mělo tu čest být součástí celé věci. Témata našich prezentací byla zřejmá – věříme v elektrické letectví využívající naše komplexní pohonné systémy v různých aplikacích, jako jsou e-VTOL, LSA, drony a další.

Pařížské publikum bylo velmi přívětivé a vnímavé k poselstvím nás a našich partnerů. Je velmi zajímavé sledovat, jak se elektrický pohon stává jedním z hlavních témat letectvípo celém světě a letošní Paris Air Show to skutečně dokázala.

Bylo nám ctí a potěšením být svědky této události a opravdu se těšíme na další místa.

Doporučené články

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

Ve společnosti MGM COMPRO věříme, že udržování vztahů s klienty a partnery je velmi důležité, a proto se náš zástupce vydal na obchodní cestu do Kanady, aby prohloubil kontakty se stávajícími partnery a navázal nová partnerství s místními společnostmi.

Aero Friedrichshafen 2022

Aero Friedrichshafen 2022

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2022 je konečně zpět. Jedna z největších leteckých událostí roku. A my jí byli součástí. Přečtěte si více o celé akci a o tom, jaká byla po dvouleté pauze.

Přistání na Měsíci v roce 2023

Přistání na Měsíci v roce 2023

NASA spolu se společností Masten se přibližují k přistání na Měsíci v roce 2023 se svými přistávacími moduly. MGM COMPRO je dodavatelem regulátorů otáček.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt