Vertikální letová výstava a konference 2019

V září se MGM COMPRO zúčastnilo Vertical Flight Expo & Conference 2019, největší evropské výstavy vertikálních letů.

Jeden z největších

Největší evropská vertikální letová výstava – Vertical Flight Expo & Conference, dříve známá jako Helitech International, měla otevřít své brány od 5. do 7. listopadu, nabízející mezinárodním operátorům šanci držet krok s nejnovějšími trendy v oboru a získávat nejnovější technologie pro své vertikální letové mise. Akce se vrátila ve spolupráci s Britskou asociací vrtulníků (BHA) pod novou maskou a poprvé se přesunula do světově proslulého leteckého uzlu Farnborough International.

Společnost Vertical Flight Expo, která je proslulá svým zasvěceným konferenčním programem, přivítala mnoho předních myšlenkových lídrů v oboru, aby se podělili o své znalosti témat, včetně nejnovějších tržních trendů, operací UAV-Helicopter, hasičských zásahů a misí SAR, jakož i aktualizací předpisů.

vertical flight expo & conference 2019 MGM COMPRO

Elektrické letectví už není pro průkopníky

V naší prezentaci leteckým odborníkům z celého světa jsme se pokusili zaměřit na hlavní témata našeho podnikání; pevně věříme v řešení elektrického letectví, jako jsou aplikace e-VTOL. Cílová skupina byla velmi vnímavá k našemu poselství a diskuse po naší prezentaci byla také velmi pútavá.

Jsme vděční za to, že jsme jedním z průkopníků elektrického letectví propagujících toto odvětví průmyslu a můžeme určitě říci, že elektrické letectví už není tématem budoucnosti. Téma vertikálního letu se stává jedním z nejdiskutovanějších témat tohoto odvětví a jsme opravdu rádi, že můžeme být jeho součástí.

Doporučené články

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Inovativní spojení spalovacího motoru a moderního elektromotoru pro ultralehká letadla, posouvá hranice efektivity a ekologie v leteckém průmyslu. Hybridní jednotka se vyznačuje snížením spotřeby paliva a emisí, ale také nízkými provozními náklady a zvýšenou bezpečností. Sestavená z výkonného a lehkého spalovacího motoru, moderního elektromotoru a komplexního bateriového systému s chladícími systémy, představuje novou éru letectví, spojující výkon a udržitelnost.

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Nejdůležitější strojařský veletrh v zemi se jako obvykle konal v říjnu letošního roku na brněnských veletrzích. Letos jsme se jej zúčastnili i my s naším novým projektem v rámci České národní expozice.

PARIS AIR SHOW 2023

PARIS AIR SHOW 2023

Letos v červnu proběhl nejdůležitější event v oblasti leteckého průmyslu. Je to měsíc, který patřil největší letecké akci na světě – Paris Air Show. MGM Compro bylo u toho a níže vám přináší report.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt