Vertikální letová výstava a konference 2019

V září se MGM COMPRO zúčastnilo Vertical Flight Expo & Conference 2019, největší evropské výstavy vertikálních letů.

Jeden z největších

Největší evropská vertikální letová výstava – Vertical Flight Expo & Conference, dříve známá jako Helitech International, měla otevřít své brány od 5. do 7. listopadu, nabízející mezinárodním operátorům šanci držet krok s nejnovějšími trendy v oboru a získávat nejnovější technologie pro své vertikální letové mise. Akce se vrátila ve spolupráci s Britskou asociací vrtulníků (BHA) pod novou maskou a poprvé se přesunula do světově proslulého leteckého uzlu Farnborough International.

Společnost Vertical Flight Expo, která je proslulá svým zasvěceným konferenčním programem, přivítala mnoho předních myšlenkových lídrů v oboru, aby se podělili o své znalosti témat, včetně nejnovějších tržních trendů, operací UAV-Helicopter, hasičských zásahů a misí SAR, jakož i aktualizací předpisů.

vertical flight expo & conference 2019 MGM COMPRO

Elektrické letectví už není pro průkopníky

V naší prezentaci leteckým odborníkům z celého světa jsme se pokusili zaměřit na hlavní témata našeho podnikání; pevně věříme v řešení elektrického letectví, jako jsou aplikace e-VTOL. Cílová skupina byla velmi vnímavá k našemu poselství a diskuse po naší prezentaci byla také velmi pútavá.

Jsme vděční za to, že jsme jedním z průkopníků elektrického letectví propagujících toto odvětví průmyslu a můžeme určitě říci, že elektrické letectví už není tématem budoucnosti. Téma vertikálního letu se stává jedním z nejdiskutovanějších témat tohoto odvětví a jsme opravdu rádi, že můžeme být jeho součástí.

Doporučené články

MGM COMPRO osloví studenty na Business day 2022 UTB ve Zlíně

MGM COMPRO osloví studenty na Business day 2022 UTB ve Zlíně

V rámci naší společnosti chceme nabízet příležitosti mladým, schopným a talentovaným lidem, i proto se letos MGM COMPRO zúčastní veletrhu pracovních příležitostí BUSINESS DAY na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

Nové testovací centrum C3T pro kosmické technologie

Nové testovací centrum C3T pro kosmické technologie

MGM COMPRO bylo u otevření nového centra pro vývoj a testování kosmické a letecké techniky v Praze. Naše společnost byla díky velice úzkým a dobrým vztahům pozvána na slavnostní otevření v pražském Výzkumném a zkušebním leteckém ústavu (VZLÚ), které ve čtvrtek 6.10.2022 zahájili ministr dopravy a ministr financí společně s…

Nové obchodní příležitosti se společností SENASA

Nové obchodní příležitosti se společností SENASA

V říjnu MGM COMPRO navštívilo španělskou společnost SENASA, která má několik sekcí zabývajících se různými aspekty letectví. Společně jsme vedli velmi přínosný rozhovor o tom, jak bychom mohli v budoucnu spolupracovat.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt