WARR Hyperloop

Kapsle WARR Hyperloop dosáhla ve 3. soutěži hyperloopů SpaceX rekordní rychlosti 467 kilometrů za hodinu.

INFO O WARR Hyperloop

Tým studentů z Technické univerzity v Mnichově (TUM) byl jednou ze dvou evropských univerzitních skupin, které získaly nejvyšší ocenění v soutěži SpaceX Hyperloop Pod. Soutěž byla o podporu rozvoje vysokorychlostního dopravního systému Hyperloop. Dosáhli nejvyšší rychlosti 467 km / h a jejich vysokorychlostní kapsle byla přibližně o 50% rychlejší než v loňském roce. MGM COMPRO vítěznému týmu dodalo regulátory a motory.

Byl to trik hyperloopu týmem německých studentů strojírenství na třetím ročníku nedělní soutěže SpaceX pod. WARR Hyperloop z Technické univerzity v Mnichově si odnesl hlavní cenu – a vytvořil nový rekord – s vlastním pohonným modulem, který dosáhl nejvyšší rychlosti 454 km / h. – theverge.com

Studenti představili svůj prototyp WARR Hyperloop pro soutěž v Kalifornii 14. června 2018. Soutěž Hyperloop Pod Space SpaceX vyzývá univerzitní týmy, aby postavily nejlepší kapsli pro svůj vysokorychlostní systém přepravy.

Pokud byste chtěli vidět více z atmosféry akce, připravili jsme pro vás krátké video, které najdete na konci tohoto článku nebo si o něm můžete přečíst více zde.

Doporučené články

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

Ve společnosti MGM COMPRO věříme, že udržování vztahů s klienty a partnery je velmi důležité, a proto se náš zástupce vydal na obchodní cestu do Kanady, aby prohloubil kontakty se stávajícími partnery a navázal nová partnerství s místními společnostmi.

Aero Friedrichshafen 2022

Aero Friedrichshafen 2022

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2022 je konečně zpět. Jedna z největších leteckých událostí roku. A my jí byli součástí. Přečtěte si více o celé akci a o tom, jaká byla po dvouleté pauze.

Přistání na Měsíci v roce 2023

Přistání na Měsíci v roce 2023

NASA spolu se společností Masten se přibližují k přistání na Měsíci v roce 2023 se svými přistávacími moduly. MGM COMPRO je dodavatelem regulátorů otáček.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt