WARR Hyperloop

Kapsle WARR Hyperloop dosáhla ve 3. soutěži hyperloopů SpaceX rekordní rychlosti 467 kilometrů za hodinu.

INFO O WARR Hyperloop

Tým studentů z Technické univerzity v Mnichově (TUM) byl jednou ze dvou evropských univerzitních skupin, které získaly nejvyšší ocenění v soutěži SpaceX Hyperloop Pod. Soutěž byla o podporu rozvoje vysokorychlostního dopravního systému Hyperloop. Dosáhli nejvyšší rychlosti 467 km / h a jejich vysokorychlostní kapsle byla přibližně o 50% rychlejší než v loňském roce. MGM COMPRO vítěznému týmu dodalo regulátory a motory.

Byl to trik hyperloopu týmem německých studentů strojírenství na třetím ročníku nedělní soutěže SpaceX pod. WARR Hyperloop z Technické univerzity v Mnichově si odnesl hlavní cenu – a vytvořil nový rekord – s vlastním pohonným modulem, který dosáhl nejvyšší rychlosti 454 km / h. – theverge.com

Studenti představili svůj prototyp WARR Hyperloop pro soutěž v Kalifornii 14. června 2018. Soutěž Hyperloop Pod Space SpaceX vyzývá univerzitní týmy, aby postavily nejlepší kapsli pro svůj vysokorychlostní systém přepravy.

Pokud byste chtěli vidět více z atmosféry akce, připravili jsme pro vás krátké video, které najdete na konci tohoto článku nebo si o něm můžete přečíst více zde.

Doporučené články

Veletrh MSPO 2022

Veletrh MSPO 2022

MGM COMPRO využilo příležitosti jedné z největších akcí obranného průmyslu – MSPO 2022 k navázání mnoha zajímavých kontaktů z různých oblastí obranného průmyslu.

DALŠÍ VÝVOJ ELEKTRICKÝCH UŽITKOVÝCH VOZIDEL ZEBRA

DALŠÍ VÝVOJ ELEKTRICKÝCH UŽITKOVÝCH VOZIDEL ZEBRA

Naši inženýři znovu posunuli vývoj prvního českého užitkového elektromobilu s názvem elZebra o krok dál. Tento český projekt pomáhá městům po celé ČR i mimo ní.

PROJEKT AIR ONE e-VTOL VE SPOLUPRÁCI S MGM COMPRO

PROJEKT AIR ONE e-VTOL VE SPOLUPRÁCI S MGM COMPRO

Žijeme v moderní době, kdy společnosti stále více hovoří o elektrických letadlech pro komerční využití. Představte si, že letíte na dovolenou nebo obchodní schůzku v elektrickém letadle zaparkovaném před vaším domem. Přesně o to usiluje společnost Airev Aero s dodavatelskou pomocí společnosti MGM COMPRO.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt