WARR Hyperloop

Kapsle WARR Hyperloop dosáhla ve 3. soutěži hyperloopů SpaceX rekordní rychlosti 467 kilometrů za hodinu.

INFO O WARR Hyperloop

Tým studentů z Technické univerzity v Mnichově (TUM) byl jednou ze dvou evropských univerzitních skupin, které získaly nejvyšší ocenění v soutěži SpaceX Hyperloop Pod. Soutěž byla o podporu rozvoje vysokorychlostního dopravního systému Hyperloop. Dosáhli nejvyšší rychlosti 467 km / h a jejich vysokorychlostní kapsle byla přibližně o 50% rychlejší než v loňském roce. MGM Compro vítěznému týmu dodalo regulátory a motory.

Byl to trik hyperloopu týmem německých studentů strojírenství na třetím ročníku nedělní soutěže SpaceX pod. WARR Hyperloop z Technické univerzity v Mnichově si odnesl hlavní cenu – a vytvořil nový rekord – s vlastním pohonným modulem, který dosáhl nejvyšší rychlosti 454 km / h. – theverge.com

Studenti představili svůj prototyp WARR Hyperloop pro soutěž v Kalifornii 14. června 2018. Soutěž Hyperloop Pod Space SpaceX vyzývá univerzitní týmy, aby postavily nejlepší kapsli pro svůj vysokorychlostní systém přepravy.

Pokud byste chtěli vidět více z atmosféry akce, připravili jsme pro vás krátké video, které najdete na konci tohoto článku nebo si o něm můžete přečíst více zde.

Doporučené články

eVtol a ochrana vašich plodin

eVtol a ochrana vašich plodin

Guardian Agriculture transformuje ochranu plodin pomocí systému eVTOL v komerčním měřítku určeném pro zemědělství.

MONITOROVÁNÍ SVĚTA POMOCÍ X-SUN

MONITOROVÁNÍ SVĚTA POMOCÍ X-SUN

Jak říká X-Sun, jejich systém byl vytvořen tak, aby distribuoval a řídil energii mezi různými systémy a vysoce výkonnými bateriemi a zároveň byl extrémně spolehlivý, měl vysoký výkon a byl neustále zálohován.

VÍCE VÁŠNĚ A BEZPEČÍ S BREEZEREM

VÍCE VÁŠNĚ A BEZPEČÍ S BREEZEREM

Nová spolupráce s firmou Breezer již brzy v oblacích.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell