Electronica_2022

Electronica 2022

V listopadu využilo MGM COMPRO příležitosti být součástí veletrhu Electronica 2022 – mezinárodní události věnované elektronickým komponentům.

Electronica je jedním z nejvýznamnějších evropských veletrhů elektronického průmyslu. Vystavovatelé zde prezentují své elektronické komponenty, systémy, aplikace a další služby. Tato akce se opět konala v německém Mnichově a společnost MGM COMPRO samozřejmě nemohla na této výjimečné akci chybět, jakožto jeden z největších vývojářů a výrobců speciální elektroniky, jako jsou procesorové regulátory otáček pro elektromotory a další produkty.

Jsme hrdí na to, že jsme mohli být součástí této významné akce a setkat se také s našimi partnery ze společnosti Infineon. Letos jsme mohli vidět více než 2.000 vystavovatelů a přibližně 70.000+ návštěvníků ze 100 různých zemí z celého světa.

Doporučené články

PARIS AIR SHOW 2023

PARIS AIR SHOW 2023

Letos v červnu proběhl nejdůležitější event v oblasti leteckého průmyslu. Je to měsíc, který patřil největší letecké akci na světě – Paris Air Show. MGM Compro bylo u toho a níže vám přináší report.

IDET 2023

IDET 2023

Rok 2023 je ve znamení veletrhů a IDET, Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky, není výjimkou. 17 ročník se uskutečnil v květnu na brněnském výstavišti a MGM Compro jej také navštívilo.

AERO Friedrichshafen 2023

AERO Friedrichshafen 2023

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2023 je opět tady a MGM COMPRO u toho nemohlo chybět. Jedna z největších leteckých událostí letošního roku. Přečtěte si více o celé akci.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt