Salone Nautico

SALONE NAUTICO 2022

MGM COMPRO využilo příležitosti zúčastnit se mezinárodního veletrhu Salone Nautico 2022, jehož hlavním cílem je propagace námořní kultury a cestovního ruchu a rozvoj lodního průmyslu.

MGM COMPRO se poprvé zúčastnila jedné z největších výstav lodí v Evropě s názvem Salone Nautico 2022, která se konala v Janově, Itálie. Tato výstava lodí patří rozhodně k těm nejznámějším a splnila přesně ta očekávání, která jsme jako vystavovatelé měli. Salone Nautico je fantastická událost, která letos přivedla pod jednu střechu velké množství výrobců a designérů lodí.

My v MGM COMPRO jsme měli fantastickou příležitost setkat se a diskutovat o rozsáhlých možnostech, jak můžeme spolupracovat s výrobci lodí na vývoji budoucí generace elektrických pohonných systémů, abychom vyhověli přísným předpisům, které budou v příštích letech uvedeny na trh.

Ani letos jsme na stánku nebyli sami, připojil se k nám Czech Marine Cluster. MGM COMPRO je zakládajícím členem tohoto klastru, jehož hlavním cílem je poskytovat komunikační zázemí svým členům, mezi které patří společnosti působící v lodním průmyslu po celé České republice. Základním důvodem vzniku klastru byla podpora rozvoje spolupráce mezi společnostmi působícími v lodním průmyslu.

V MGM COMPRO se těšíme, že brzy představíme naši novou generaci technologií v námořním průmyslu. A také se těšíme na další ročníky veletrhu Salone Nautico.

Doporučené články

SME ASSEMBLY 2022

SME ASSEMBLY 2022

Inovace, rozvoj a vzájemná podpora jsou věci, které letošní SME Assembly nabídlo. MGM COMPRO bylo součástí a mohlo přiblížit náš pohled na svět elektromobylity.

Electronica 2022

Electronica 2022

V listopadu využilo MGM COMPRO příležitosti být součástí veletrhu Electronica 2022 – mezinárodní události věnované elektronickým komponentům.

MGM COMPRO osloví studenty na Business day 2022 UTB ve Zlíně

MGM COMPRO osloví studenty na Business day 2022 UTB ve Zlíně

V rámci naší společnosti chceme nabízet příležitosti mladým, schopným a talentovaným lidem, i proto se letos MGM COMPRO zúčastní veletrhu pracovních příležitostí BUSINESS DAY na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt