Salone Nautico

SALONE NAUTICO 2022

MGM COMPRO využilo příležitosti zúčastnit se mezinárodního veletrhu Salone Nautico 2022, jehož hlavním cílem je propagace námořní kultury a cestovního ruchu a rozvoj lodního průmyslu.

MGM COMPRO se poprvé zúčastnila jedné z největších výstav lodí v Evropě s názvem Salone Nautico 2022, která se konala v Janově, Itálie. Tato výstava lodí patří rozhodně k těm nejznámějším a splnila přesně ta očekávání, která jsme jako vystavovatelé měli. Salone Nautico je fantastická událost, která letos přivedla pod jednu střechu velké množství výrobců a designérů lodí.

My v MGM COMPRO jsme měli fantastickou příležitost setkat se a diskutovat o rozsáhlých možnostech, jak můžeme spolupracovat s výrobci lodí na vývoji budoucí generace elektrických pohonných systémů, abychom vyhověli přísným předpisům, které budou v příštích letech uvedeny na trh.

Ani letos jsme na stánku nebyli sami, připojil se k nám Czech Marine Cluster. MGM COMPRO je zakládajícím členem tohoto klastru, jehož hlavním cílem je poskytovat komunikační zázemí svým členům, mezi které patří společnosti působící v lodním průmyslu po celé České republice. Základním důvodem vzniku klastru byla podpora rozvoje spolupráce mezi společnostmi působícími v lodním průmyslu.

V MGM COMPRO se těšíme, že brzy představíme naši novou generaci technologií v námořním průmyslu. A také se těšíme na další ročníky veletrhu Salone Nautico.

Doporučené články

MGM COMPRO osloví studenty na Business day 2022 UTB ve Zlíně

MGM COMPRO osloví studenty na Business day 2022 UTB ve Zlíně

V rámci naší společnosti chceme nabízet příležitosti mladým, schopným a talentovaným lidem, i proto se letos MGM COMPRO zúčastní veletrhu pracovních příležitostí BUSINESS DAY na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

Nové testovací centrum C3T pro kosmické technologie

Nové testovací centrum C3T pro kosmické technologie

MGM COMPRO bylo u otevření nového centra pro vývoj a testování kosmické a letecké techniky v Praze. Naše společnost byla díky velice úzkým a dobrým vztahům pozvána na slavnostní otevření v pražském Výzkumném a zkušebním leteckém ústavu (VZLÚ), které ve čtvrtek 6.10.2022 zahájili ministr dopravy a ministr financí společně s…

Nové obchodní příležitosti se společností SENASA

Nové obchodní příležitosti se společností SENASA

V říjnu MGM COMPRO navštívilo španělskou společnost SENASA, která má několik sekcí zabývajících se různými aspekty letectví. Společně jsme vedli velmi přínosný rozhovor o tom, jak bychom mohli v budoucnu spolupracovat.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt