navigátor zatížení spolupráce mgm compro a vita inclinata

Vita Inclinata dbá na bezpečnost a zvyšuje efektivitu práce

Další přínosná spolupráce se společností Vita Inclinata na projektu, který může v budoucnosti pomoc přispět k bezpečnějším a efektivnějším pracovním podmínkám díky jejich novému stabilizačnímu systému.

Společnost Vita Inclinata rozšiřuje svůj sortiment výrobků a my jsme hrdí na to, že jsme již několik let jejím oficiálním dodavatelem regulátorů otáček. Všechny naše regulátory jsou přizpůsobeny jejich požadavkům a mají speciální úpravy firmwaru pro dosažení nejlepšího a nejefektivnějšího výkonu.

Společnost Vita Inclinata je známá svým záchranným systémem, který se využívá na pomoc lidem v kritických situacích pro záchranu lidského života. Tentokrát bychom vám rádi představili jejich další výrobek, a to stabilizační systém.

Efektivní a bezpečný stabilizátor nákladu s mnoha funkcemi

Stabilizační systém je systém s robustní stabilizací vyrobený pro jeřáby, díky kterému je navigace nákladu rychlejší, bezpečnější a mnohem přesnější. Montuje se na rozpěrné tyče a je určen pro větší zatížení do 39,000 kilogramů.

Jednou z jeho velkých výhod je funkce „držení pozice„. Tato funkce udržuje břemeno stabilní v předem nastavené orientaci, zatímco vítr nebo otáčení na něj nemají žádný vliv. Mezi výhody patří možnost průběžné kalibrace zátěže nebo možnosti konfigurace 20-40 tun. Přesnost a ovládání břemen pomocí snadno ovladatelného přívěsu jsou hlavními výhodami pro firmy, které chtějí zajistit bezpečnost svých pracovníků. Caleb Carr, generální ředitel a zakladatel společnosti Vita Inclinata, uvedl, že tato technologie se v současné době využívá v Dubaji. Zmínil také, že v New Yorku se státní regulační orgány snaží zajistit, aby stabilizační systém břemene byl využíván na každém jeřábu. Stabilizační systém šetří čas a zlepšuje bezpečnostní pracovní podmínky pro všechny pracovníky v okolí.

Bezpečnost je prioritou číslo 1.

Pokud se chcete o stabilizačním systému dozvědět více, neváhejte navštívit oficiální webové stránky Vita Inclinata.

vita load navigator

Doporučené články

AERO Friedrichshafen 2023

AERO Friedrichshafen 2023

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2023 je opět tady a MGM COMPRO u toho nemohlo chybět. Jedna z největších leteckých událostí letošního roku. Přečtěte si více o celé akci.

SME ASSEMBLY 2022

SME ASSEMBLY 2022

Inovace, rozvoj a vzájemná podpora jsou věci, které letošní SME Assembly nabídlo. MGM COMPRO bylo součástí a mohlo přiblížit náš pohled na svět elektromobylity.

Electronica 2022

Electronica 2022

V listopadu využilo MGM COMPRO příležitosti být součástí veletrhu Electronica 2022 – mezinárodní události věnované elektronickým komponentům.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt