dron Volansi MGM COMPRO spolupráce

VOLANS-I – UNIKÁTNÍ LETECKÉ DORUČOVÁNÍ

Doručení kamkoli potřebujete, rychle, autonomně a bezpečně s Volans-i VTOL.

kde se nachází budoucnost LETECKÉ LOGISTIKY? je šance, ŽE BUDE STEJNĚ BEŽNÁ JAKO TA POZEMNÍ?

Za jak dlouho projede nákladní auto doručovací společnosti dopravní zácpu během největší odpolední spičky v metropolitním městě? Nebylo by jednodušší namísto využít vzdušného prostoru? Při přepravě důležitého zdravotnického materiálu, velmi potřebných náhradních dílů nebo jakéhokoliv dalšího zboží, které je nutno doručit ve velmi krátkém čase je nejlepším možným východiskem zvolit leteckou přepravu. Výrazně zkracujeme lhůtu dodání a v tomto případě jsme schopni zásilku dopravit i na těžce přístupná místa.

Proto bychom se chtěli krátce rozepsat o našem partnerovi Volans-i a jejich doručovací aplikaci.

Volans-i autonomní bezpilotní letoun je schopen přepravit těžký náklad, až 23 kilogramů, na dlouhých vzdálenostech. 18. července 2021 dron Volans-i dokončil svůj první let mezi dvěmi pohybujícími se plavidly amerického námořnictva, které byly několik kilometrů od sebe. Bez potřeby přistávací dráhy či pilotů – vertikální přistávání doručí náklad kamkoliv je jen potřeba – přes vodní plochu či hůře přístupný terén bez jakýchkoliv omezení. Volans-i bezpilotní letoun zvládne uletět vzdálenost 160 kilometrů při rychlosti až 320 kilometrů v hodině. V porovnání s přímou konkurencí je to až pětkrát rychlejší dodání.

VOLANS-I VTOL – DOPRAVNÍ aplikace v akci.

MGM COMPRO DOPLŇUJE projekt svými regulátory otáček

Byli jsme dodavateli regulátorů otáček které jsou skvělou volbou do multikoptér, MGM COMPRO nahlíží na každý projekt individuálně a konfiguruje regulátory pro každý projekt dle potřeby.

Neváhejte navštívit Volans-i pro více informací.

Doporučené články

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Inovativní spojení spalovacího motoru a moderního elektromotoru pro ultralehká letadla, posouvá hranice efektivity a ekologie v leteckém průmyslu. Hybridní jednotka se vyznačuje snížením spotřeby paliva a emisí, ale také nízkými provozními náklady a zvýšenou bezpečností. Sestavená z výkonného a lehkého spalovacího motoru, moderního elektromotoru a komplexního bateriového systému s chladícími systémy, představuje novou éru letectví, spojující výkon a udržitelnost.

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Nejdůležitější strojařský veletrh v zemi se jako obvykle konal v říjnu letošního roku na brněnských veletrzích. Letos jsme se jej zúčastnili i my s naším novým projektem v rámci České národní expozice.

PARIS AIR SHOW 2023

PARIS AIR SHOW 2023

Letos v červnu proběhl nejdůležitější event v oblasti leteckého průmyslu. Je to měsíc, který patřil největší letecké akci na světě – Paris Air Show. MGM Compro bylo u toho a níže vám přináší report.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt