Inspirující příběh firmy Airflight: Od létajícího auta po jeřáb AF200

Impozantní design celého VTOL S5M projektu nadchne velmi specifickým vzhledem prolnuté karosérie s křídly.

Airflight přešel z projektu létajícího auta k industriálnímu jeřábu ve velmi krátkém časovém úseku, avšak již teď zvedl laťku opravdu velmi vysoko.

Airflight, jak se rádi představují, je tým vášnivých snílků a kreativních duší se zápalem pro změnu. A my bychom rádi dodali – skupina pozoruhodných odborníků.

AIrflight PŘEDSTAVIL CELÉMU SVĚTU SVÉHO DODAVATELE MGM COMPRO NA NEJVĚTŠÍM TECHNOLOGICKÉM VELETRHU SKANDINÁVSKÝCH ZEMÍ.

A my jsme tentokrát měli možnost dodat produkty k jedinečnému projektu – létajícímu jeřábu AF200.

Obdrželi jsme objednávku na elektrické motory, regulátory otáček, bateriový systém, nabíjecí systém a další doplňující produkty – doslova vše, co je pro nejlepší výkon celého pohonného systému potřeba. A stále pracujeme na novém – LEPŠÍM – systému.

Airflight létající jeřáb AF200 je schopen přepravit s velkou přesností až 200 kg. Což je o to více působivé, když vezmeme v potaz celkovou váhu samotného jeřábu, která je „pouze“ 190 kg. Tělo a rám jeřábu je z 95% z karbonu.

Celý projekt je zkonstruován k tomu aby byl i přes svou váhu silným přepravním pomocníkem. Poměr výkonu k hmotnosti je extrémně vysoká a to 1.54, jen pro vaši představu, je to trojnásobně vyšší hodnota než u Lamborghini Aventador.

JEŘÁB AIRFLIGHT AF200

BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Jeřáb má schopnost vzletět a přistát automaticky a zcela bezpečně. Díky této schopnosti se můžete plně soustředit na svůj náklad a všechny zúčastněné osoby v okolí.

AF200 disponuje senzory, které automaticky detekují a vyhýbají se objektům v nebezpečné blízkosti.

Jedna z obrovských výhod je, v neposlední řadě, celkové sestavení jeřábu na místě. Nejen, že je velmi skladný, tudíž je možné jej převážet i v osobním automobilu, ale hlavně je celý systém AF200 do 30 minut připraven vzlétnout.

Díky za to, že jste našim dlouholetým partnerem. Velmi si ceníme našeho silně profesionálního vztahu a moc se těšíme na to, co nás v budoucnu ještě čeká.

Doporučené články

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

Ve společnosti MGM COMPRO věříme, že udržování vztahů s klienty a partnery je velmi důležité, a proto se náš zástupce vydal na obchodní cestu do Kanady, aby prohloubil kontakty se stávajícími partnery a navázal nová partnerství s místními společnostmi.

Aero Friedrichshafen 2022

Aero Friedrichshafen 2022

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2022 je konečně zpět. Jedna z největších leteckých událostí roku. A my jí byli součástí. Přečtěte si více o celé akci a o tom, jaká byla po dvouleté pauze.

Přistání na Měsíci v roce 2023

Přistání na Měsíci v roce 2023

NASA spolu se společností Masten se přibližují k přistání na Měsíci v roce 2023 se svými přistávacími moduly. MGM COMPRO je dodavatelem regulátorů otáček.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt