airflight

Inspirující příběh firmy Airflight: Od létajícího auta po jeřáb AF200

Impozantní design celého VTOL S5M projektu nadchne velmi specifickým vzhledem prolnuté karosérie s křídly.

Airflight přešel z projektu létajícího auta k industriálnímu jeřábu ve velmi krátkém časovém úseku, avšak již teď zvedl laťku opravdu velmi vysoko.

Airflight, jak se rádi představují, je tým vášnivých snílků a kreativních duší se zápalem pro změnu. A my bychom rádi dodali – skupina pozoruhodných odborníků.

AIrflight PŘEDSTAVIL CELÉMU SVĚTU SVÉHO DODAVATELE MGM COMPRO NA NEJVĚTŠÍM TECHNOLOGICKÉM VELETRHU SKANDINÁVSKÝCH ZEMÍ.

A my jsme tentokrát měli možnost dodat produkty k jedinečnému projektu – létajícímu jeřábu AF200.

Obdrželi jsme objednávku na elektrické motory, regulátory otáček, bateriový systém, nabíjecí systém a další doplňující produkty – doslova vše, co je pro nejlepší výkon celého pohonného systému potřeba. A stále pracujeme na novém – LEPŠÍM – systému.

Airflight létající jeřáb AF200 je schopen přepravit s velkou přesností až 200 kg. Což je o to více působivé, když vezmeme v potaz celkovou váhu samotného jeřábu, která je „pouze“ 190 kg. Tělo a rám jeřábu je z 95% z karbonu.

Celý projekt je zkonstruován k tomu aby byl i přes svou váhu silným přepravním pomocníkem. Poměr výkonu k hmotnosti je extrémně vysoká a to 1.54, jen pro vaši představu, je to trojnásobně vyšší hodnota než u Lamborghini Aventador.

airflight

JEŘÁB AIRFLIGHT AF200

BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Jeřáb má schopnost vzletět a přistát automaticky a zcela bezpečně. Díky této schopnosti se můžete plně soustředit na svůj náklad a všechny zúčastněné osoby v okolí.

AF200 disponuje senzory, které automaticky detekují a vyhýbají se objektům v nebezpečné blízkosti.

Jedna z obrovských výhod je, v neposlední řadě, celkové sestavení jeřábu na místě. Nejen, že je velmi skladný, tudíž je možné jej převážet i v osobním automobilu, ale hlavně je celý systém AF200 do 30 minut připraven vzlétnout.

Díky za to, že jste našim dlouholetým partnerem. Velmi si ceníme našeho silně profesionálního vztahu a moc se těšíme na to, co nás v budoucnu ještě čeká.

Doporučené články

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Inovativní spojení spalovacího motoru a moderního elektromotoru pro ultralehká letadla, posouvá hranice efektivity a ekologie v leteckém průmyslu. Hybridní jednotka se vyznačuje snížením spotřeby paliva a emisí, ale také nízkými provozními náklady a zvýšenou bezpečností. Sestavená z výkonného a lehkého spalovacího motoru, moderního elektromotoru a komplexního bateriového systému s chladícími systémy, představuje novou éru letectví, spojující výkon a udržitelnost.

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Nejdůležitější strojařský veletrh v zemi se jako obvykle konal v říjnu letošního roku na brněnských veletrzích. Letos jsme se jej zúčastnili i my s naším novým projektem v rámci České národní expozice.

PARIS AIR SHOW 2023

PARIS AIR SHOW 2023

Letos v červnu proběhl nejdůležitější event v oblasti leteckého průmyslu. Je to měsíc, který patřil největší letecké akci na světě – Paris Air Show. MGM Compro bylo u toho a níže vám přináší report.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt