airflight

Inspirující příběh firmy Airflight: Od létajícího auta po jeřáb AF200

Impozantní design celého VTOL S5M projektu nadchne velmi specifickým vzhledem prolnuté karosérie s křídly.

Airflight přešel z projektu létajícího auta k industriálnímu jeřábu ve velmi krátkém časovém úseku, avšak již teď zvedl laťku opravdu velmi vysoko.

Airflight, jak se rádi představují, je tým vášnivých snílků a kreativních duší se zápalem pro změnu. A my bychom rádi dodali – skupina pozoruhodných odborníků.

AIrflight PŘEDSTAVIL CELÉMU SVĚTU SVÉHO DODAVATELE MGM COMPRO NA NEJVĚTŠÍM TECHNOLOGICKÉM VELETRHU SKANDINÁVSKÝCH ZEMÍ.

A my jsme tentokrát měli možnost dodat produkty k jedinečnému projektu – létajícímu jeřábu AF200.

Obdrželi jsme objednávku na elektrické motory, regulátory otáček, bateriový systém, nabíjecí systém a další doplňující produkty – doslova vše, co je pro nejlepší výkon celého pohonného systému potřeba. A stále pracujeme na novém – LEPŠÍM – systému.

Airflight létající jeřáb AF200 je schopen přepravit s velkou přesností až 200 kg. Což je o to více působivé, když vezmeme v potaz celkovou váhu samotného jeřábu, která je „pouze“ 190 kg. Tělo a rám jeřábu je z 95% z karbonu.

Celý projekt je zkonstruován k tomu aby byl i přes svou váhu silným přepravním pomocníkem. Poměr výkonu k hmotnosti je extrémně vysoká a to 1.54, jen pro vaši představu, je to trojnásobně vyšší hodnota než u Lamborghini Aventador.

airflight

JEŘÁB AIRFLIGHT AF200

BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Jeřáb má schopnost vzletět a přistát automaticky a zcela bezpečně. Díky této schopnosti se můžete plně soustředit na svůj náklad a všechny zúčastněné osoby v okolí.

AF200 disponuje senzory, které automaticky detekují a vyhýbají se objektům v nebezpečné blízkosti.

Jedna z obrovských výhod je, v neposlední řadě, celkové sestavení jeřábu na místě. Nejen, že je velmi skladný, tudíž je možné jej převážet i v osobním automobilu, ale hlavně je celý systém AF200 do 30 minut připraven vzlétnout.

Díky za to, že jste našim dlouholetým partnerem. Velmi si ceníme našeho silně profesionálního vztahu a moc se těšíme na to, co nás v budoucnu ještě čeká.

Doporučené články

AERO Friedrichshafen 2023

AERO Friedrichshafen 2023

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2023 je opět tady a MGM COMPRO u toho nemohlo chybět. Jedna z největších leteckých událostí letošního roku. Přečtěte si více o celé akci.

SME ASSEMBLY 2022

SME ASSEMBLY 2022

Inovace, rozvoj a vzájemná podpora jsou věci, které letošní SME Assembly nabídlo. MGM COMPRO bylo součástí a mohlo přiblížit náš pohled na svět elektromobylity.

Electronica 2022

Electronica 2022

V listopadu využilo MGM COMPRO příležitosti být součástí veletrhu Electronica 2022 – mezinárodní události věnované elektronickým komponentům.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt